תחומי הפעילות

Some subtitle

המשרד נטל חלק במרבית תיקי הליטיגציה המשמעותיים ביותר בתחום הקניין הרוחני אשר התנהלו בישראל בשני העשורים האחרונים, ובין לקוחותיו נמנות חברות רב-לאומיות ומקומיות רבות בתחום הפרמצבטיקה, הביוטכנולוגיה והתעשיות עתירות הידע, כמו גם בתחום התעשיות המסורתיות.

ניהול ליטיגציה בינלאומית

משרדנו נשכר תכופות לסייע וליעץ ללקוחות רב-לאומיים בניהול ליטיגציה בתחום הפטנטים ברחבי העולם. כתוצאה מכך, צבר המשרד ניסיון רב בניהול ותאום אסטרטגיות תיקי הקניין הרוחני של כל לקוח בהתאם לצרכיו בכל טריטוריה. המשרד נטל חלק בניהול ליטיגציה בארה”ב, בפני משרד הפטנטים האירופאי (כמו גם בארצות אירופיות רבות כגון בריטניה, גרמניה ושוודיה), באוסטרליה, בברזיל ובמקסיקו

ליטיגציה

לוטי ושות’ רכש מוניטין שאין שני לו בניהול ליטיגציה בתחום הקניין רוחני – הן ניהול הליכים משפטיים בפני בתי המשפט, והן ניהול הליכי התנגדות וביטול בפני רשות הפטנטים. המשרד נטל חלק במרבית תיקי הליטיגציה המשמעותיים ביותר בתחום הקניין הרוחני אשר התנהלו בישראל בשני העשורים האחרונים, ובין לקוחותיו נמנות חברות רב-לאומיות מובילות בתחום הפרמצבטיקה והתעשיות עתירות הידע, כמו גם חברות מקומיות וזרות בתחום התעשיות המסורתיות. עורכי-הדין בפירמה משלבים מיומנות ובקיאות בניהול ההליך המשפטי עם כשרון ייחודי להצגה ברורה ומובנית של סוגיות טכנולוגיות מורכבות.

הערכת תוקף והפרה

משרדנו מעניק חוות דעת משפטיות בדבר תוקפם של פטנטים, כמו גם היקף ההגנה שהם מעניקים, ובכך מסייע ללקוחותיו בהשגת יעדיהם האסטרטגיים ובהבנת הסיכונים או ההזדמנויות הכרוכים בפיתוח מוצר חדש או בניהול הליכים משפטיים. באותו אופן מוערכים גם נכסי קניין רוחני נוספים כגון סימני מסחר ומדגמים.

הגנה ואסטרטגית אכיפה

לוטי ושות’ מסייע ללקוחותיו באכיפת זכויות קניין רוחני כנגד מפרים וזייפנים. אנו מסייעים ללקוחותינו בתכנון מערך אכיפה שיאפשר הגנה על זכויות קניין רוחני במוצריהם וירתיע מפרים. למשרדנו ניסיון נרחב בתאום חקירות ופעולות אכיפה עם גופים ממשלתיים כגון המשטרה ורשות המכס, באופן המאפשר את הפקת המרב ממנגנוני אכיפה אזרחיים ופליליים לאורך כל שרשרת ההפרה.

הסכמי רשיון ומיזמים עסקיים

לוטי ושות’ מייעץ בתכנון וביישום אסטרטגיות למינוף נכסי קניין רוחני כגון הסכמי רשיון, מיזמים עסקיים ומתן זכיונות. נסיוננו בתחום הליטיגציה מסייע ללקוחותינו להימנע מ”מלכודות” האופייניות לתחום, תוך התמקדות בתכנון ויצירת הסדרים בטוחים, רווחיים ומעשיים לאורך זמן, בהתאם לצרכי הלקוח.

סוגיות רגולציה בתחום הפרמצבטיקה

משרדנו צבר ניסיון ומומחיות בנושאים רגולטוריים, ואנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ שיאפשר להם לעמוד בדרישות הרגולטוריות בתחום הפרמצבטיקה והציוד הרפואי. זכויות הקניין הרוחני קשורות בקשר בל יינתק להליכים הרגולטוריים בתחום הפרמצבטיקה והציוד הרפואי (בין היתר, באמצעות זכויות יקרות ערך כגון הארכת תוקף פטנט ובלעדיות תיק הרישום) וניסיוננו בשני התחומים מאפשר לנו להציע ללקוחותינו סקירה כוללת “במבט על” של מלוא האופציות העומדות לרשותם. המשרד גם ייצג את לקוחותיו בפני הכנסת והממשלה לגבי הליכי חקיקה בתחום הרגולציה והקניין הרוחני.

בדיקת נאותות והערכת זכויות בקניין רוחני

כאשר מדובר בהשקעות, רכישות או מיזוגים, הערכה עצמאית וביקורתית של תיק נכסי קניין רוחני עשויה לשחק תפקיד קריטי וחיוני. אנו מתמקדים בצורכי הלקוח ומציעים דרכים מעשיות לזיהוי ואיתור נקודות החוזק – והחולשה. אנו נחקור, נבדוק ונעריך את היבטי הקניין הרוחני של העסקה, וזאת בעולם שבו – במיוחד כיום – הקניין הרוחני הינו נכס יקר ערך.

רישום סימני מסחר ומדגמים

רישום סימני מסחר ומדגמים הוא אמצעי חיוני להגנת מותגיה וייחודם של מוצריה של חברה. אנו מציעים ללקוחותינו שירות יעיל וחסכוני בהכנה והגשה של בקשות סימני מסחר ומדגמים, כמו גם ניהול הליכי בחינתם ורישומם.